Loose Change 9/11 - Final Cut CZ

21. července 2014 v 21:25 | WhiteShadow |  Videodokumenty
11. září 2001, toto datum bude vždy vyvolávat velké emoce a lidé, kteří budou naznačovat že tisíce lidí zemřelo zbytečně mohou být chápáni jako teroristé, ale když se lidé oprostí od toho, čemu chtějí věřit a zaměří se na staré dobré kritické myšlení, pochopí, že největší zločin století už dávno není pouhá konspirační teorie, jedná se o jeden z nejzdokumentovanějších incidentů naší doby. Dle množství průzkumů více než polovina obyvatel USA nevěří, že jim vláda říká celou pravdu o 11. září. Co si myslíte vy?
Na dokument se můžete podívat tady:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ANA ANA | Web | 23. července 2014 v 10:10 | Reagovat

Poprvé mi to připadalo hrozné, vlastně hrozné mi to připadá i dnes, ale co mě už tenkrát zaujalo, že se ten "barák" sesouval k zemi téměř promyšleně. Nezřítil se na bok (což bych předpokládala, že se utrhne kus výškové budovy a prostě se překlopí a při pádu a dopadu rozpadne), ale tohle byl sesuv, jako když jsem viděla odstřelovat komíny. (Některé dopadnou promyšleně na bok, na stranu, kde nikdo a nic není, jiné se sesují dolů, na jednu hromadu.)
Na každém šprochu pravdy trochu, říká se, a připadá mi to jako razantní způsob, jak něco smazat, nebo naopak něco vyvolat.A že americká vláda lže, nebo spíš, pololže, tomu bych věřila. Stejně tak, jako všehny vlády, ta naše je taky prolhaná od a do zet.

2 ANA ANA | 23. července 2014 v 10:12 | Reagovat

P.S. když se dívám na výšku, kudy letdla prolétla, myslím, že vršek to mohlo sebrat, ale spodní část budovy by měla vydržet, možná pošramocená, ale vcelku. Mám dojem, že ty výškáče se tenkrát zřítily úplně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama